Karafy na whisky a pálenku – 2 ks

rakouské puncy, Rakousko, 1. pol. 20. stol., stříbrná montáž, ryzost 800/1000, hmotnost brutto 498,00 g, čiré broušené sklo, kafara s broušeným geometrickým dekorem, výška 22 cm, mistrovská zn. EJ, puncováno, Čechy, 30. léta 20. stol., čiré broušené sklo, stříbro, ryzost 830/1000, kafara na whisky z broušeného skla se stříbrným hrdlem, výška 21 cm
dohromady

168 aukce 58

vyvolávací cena 6 000 Kč € 237

dosažená cena 10 000 Kč

pol. č.169
aukce: 58
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.170
aukce: 58
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
pol. č.171
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.172
aukce: 58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.173
aukce: 58
16 000 Kč / 628 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.174
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: