Karafy na whisky a pálenku – 2 ks
rakouské puncy, Rakousko, 1. pol. 20. stol., stříbrná montáž, ryzost 800/1000, hmotnost brutto 498,00 g, čiré broušené sklo, kafara s broušeným geometrickým dekorem, výška 22 cm, mistrovská zn. EJ, puncováno, Čechy, 30. léta 20. stol., čiré broušené sklo, stříbro, ryzost 830/1000, kafara na whisky z broušeného skla se stříbrným hrdlem, výška 21 cm
dohromady
168
aukce 58
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 237
dosažená cena
10 000 Kč