Rám Lidová secese
Čechy, počátek 20. stol., polychromované dřevo (pozdější polychromie), rám se stupňovitou stříškou a dekorativním pásem s plastickými tradičními lidovými motivy srdcí, květů slunečnic, vlčích máků a lístků, rozměr 152 × 75 × 7,5 cm, nerestaurováno
178
aukce 58
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 196