Scheiner Artuš 1863–1938

Kulihrášek u čaroděje

tuš, akvarel, papír, 29,7 × 35,7 cm, pod každou ilustrací sign. PD Scheiner

194 aukce 58

vyvolávací cena 5 000 Kč € 196

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.195
aukce: 58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.196
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
pol. č.197
aukce: 58
120 000 Kč / 4 715 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: