Aukce 59
> Položka 13
Kolář Jiří 1914–2002
Portrét muže, 1962
muchláž, papír, 24 × 17,7 cm, sign. PD J.K. 62
Provenience: dílo pochází z významné zahraniční sbírky přítele Jiřího Koláře.
13
aukce 59
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 314
dosažená cena
12 000 Kč
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1965
14
59
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Servis, 1962
15
59
9 000 Kč / 354 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Volák Ludvík, 1909–1989, Dřevopodnik Holešov Polička
Police
16
59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Hlavička Tomáš *1950
Koráb, 2018
59
140 000 Kč / 5 501 €
vyvolávací cena:
170 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu,1986
18
59
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Novák Ladislav 1925–1999
Vylézt k jeho obloze, 1980
19
59
16 000 Kč / 628 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: