Zoubek Olbram 1926–2017

slepotisk, autorský tisk, zlaceno, ruční papír, pasparta, rám, sklo, 34,3 × 34,3 cm, sign. PD Olbram Zoubek

99 aukce 59

vyvolávací cena 4 000 Kč € 157

dosažená cena 36 000 Kč

pol. č.100
aukce: 59
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
pol. č.101
aukce: 59
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.102
aukce: 59
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.103
aukce: 59
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.104
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.105
aukce: 59
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena: