Aukce 59
> Položka 108
Odkladní stolek
Čechy, výroba pravděpodobně fa Mücke Melder podle návrhu M. Breuera v r. 1928, chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, 65 × 42 × 39 cm, chromování částečně poškozeno
108
aukce 59
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 275
dosažená cena
9 000 Kč
Loutka Drak
109
59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
Plastika s noži na dopisy pískovec, lakovaný drát, řezbované
110
59
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
Bertot Jean
Lettristický reliéf
111
59
50 000 Kč / 1 965 €
vyvolávací cena:
Židle
112
59
5 000 Kč / 194 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Kuřácký stolek
113
59
5 500 Kč / 216 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Wagenfeld Wilhelm, 1900–1990
Čajová souprava – 9 ks
114
59
3 500 Kč / 138 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena: