Koníček Oldřich 1886–1932

Bez názvu, 1928

olej, lepenka, rám, 60,6 × 79,5 cm, sign. LD Old. Koníček 1928

146 aukce 59

vyvolávací cena 20 000 Kč € 786

pol. č.147
aukce: 59
19 000 Kč / 747 €
vyvolávací cena:
pol. č.148
aukce: 59
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.149
aukce: 59
70 000 Kč / 2 750 €
vyvolávací cena:

pol. č.150
aukce: 59
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.151
aukce: 59
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
pol. č.152
aukce: 59
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena: