Procházka Antonín 1882–1945
Tanečnice, 1933 / 1926–1927
kvaš, papír, pasparta, rám, sklo, 44,5 × 35 cm, sign. LD Ant. Procházka
Konzultováno s PhDr. Marií Dohnalovou.
Provenience: dílo prošlo sbírkami Františka Venery (obchodník s uměním a sběratel, Brno-Židenice) a následně Prof. MUDr. Otakara Teyschla, DrSc. (brněnský dětský lékař, osobní přítel Antonína a Lindy Procházkových).
148
aukce 59
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 589
dosažená cena
50 000 Kč