Aukce 59
> Položka 160
Tavík Šimon František 1877–1942
Benátky, 1907
tužka, pastelka, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 25,1 × 20,5 cm, sign. PD FŠ 07
Provenience: z pozůstalosti autora.
160
aukce 59
vyvolávací cena
6 000 Kč
€ 236
dosažená cena
6 000 Kč
Vzpomínka na Dalmácii, 1900
161
59
220 000 Kč / 8 644 €
vyvolávací cena:
Sloupová aplikace s dívčí siluetou
162
59
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
Starý bibliofil, Paříž 1926
163
59
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Rue st. Jacques, Paříž 1922
164
59
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Vetešníci pod Pont Neu, Paříž 1921
165
59
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Stojan na noty či obrazy
166
59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena: