Navrátil Antonín 1824–1859
22 000 Kč ?
Krajina s rybáři, 1848
olej, papír, lepenka, rám, sklo, 17,6 × 22,8 cm, sign. na rubu neautorsky Navrátil, na rubu PD Fragne am g dänner 1848.
178
aukce 59
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 864
dosažená cena
22 000 Kč