Secesní servírovací mísa

punc AV, Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost netto 395,80 g, plochý čtvercový servírovací tác s mírně zvednutými boky zdobenými tepaným dekorem s motivy divokých květů, rozměr 25 × 25 cm

183 aukce 59

vyvolávací cena 2 000 Kč € 79

dosažená cena 5 000 Kč

pol. č.184
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.185
aukce: 59
70 000 Kč / 2 750 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.186
aukce: 59
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:

pol. č.187
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.188
aukce: 59
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
pol. č.189
aukce: 59
70 000 Kč / 2 750 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: