Piepenhagen August 1791–1868
Starý klášter, kolem r. 1850
olej, plátno, karton, rám, sklo, restaurováno, 25,3 × 32,5 cm,
zn. LD monogramem AP, na rubu štítek s evid. č. 331, Pippenhagen Zbytek kláštera
Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.
189
aukce 59
vyvolávací cena
70 000 Kč
€ 2 750
dosažená cena
70 000 Kč