Přívěšek Měsíční zahrada

litá sign. BB, Čechy, 2. třetina 20. stol., obecný kov, 10 ks broušených granátů, obdélný závěs s reliéfem dívčích aktů v měsíční zahradě, délka závěsu 5,7 cm, řetízek délka 74 cm

202 aukce 59

vyvolávací cena 2 000 Kč € 79

pol. č.203
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.204
aukce: 59
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.205
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:

pol. č.206
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
pol. č.207
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
pol. č.208
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena: