Secesní vázy – 2 ks

pravděpodobně Severní Čechy, počátek 20. stol., 2 ks: 1. malovaná zn. zlatem na podední, černé opakní sklo s emailem malovaným dekorem a zbytky zlacení (výška 20 cm), 2. čiré sklo podjímané modrým, zlacený a emailem malovaný dekor (výška 19 cm, 1 oťuk na podstavě)
dohromady

203 aukce 59

vyvolávací cena 2 000 Kč € 79

dosažená cena 3 000 Kč

pol. č.204
aukce: 59
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.205
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.206
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:

pol. č.207
aukce: 59
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
pol. č.208
aukce: 59
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
pol. č.209
aukce: 59
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: