Scheiner Artuš, 1863–1938

Kulihrášek – trosečník

tuš, akvarel, papír, 30 × 36 cm, pod každou ilustrací sign. PD Scheiner

229 aukce 60

vyvolávací cena 5 000 Kč € 200

dosažená cena 24 000 Kč

pol. č.1
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
pol. č.2
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
pol. č.3
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 61
10 000 Kč / 417 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
pol. č.6
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: