Brože a jehlice do kravaty – 3 ks
15,7 × 13,6 cm; 15,9 × 13,7 cm; 15,7 × 13,6 cm; 15,7 × 13,8 cm,bibliofilie, 55/70, suchá jehla – 4 ks, kolorováno, papír,mistrovské značky: RL (Rudolf Emil Langer), RR, KE (Karel Ebner,
Praha), puncováno, Čechy, přelom 19./20. stol., stříbro, ryzost
800/1000, hmotnost brutto 16,30 g, 3 ks chromdiopsidy, granát,
3 periodity (olivíny), 7 sladkovodních perliček, max. délka 4,8 cm
15,7 × 13,6 cm; 15,9 × 13,7 cm; 15,7 × 13,6 cm; 15,7 × 13,8 cm,
všechny tisky sign. UD Boštík, vydalo nakladatelství Aulos
dohromady
13
aukce 61
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 417