Brože a jehlice do kravaty – 3 ks

15,7 × 13,6 cm; 15,9 × 13,7 cm; 15,7 × 13,6 cm; 15,7 × 13,8 cm,bibliofilie, 55/70, suchá jehla – 4 ks, kolorováno, papír,mistrovské značky: RL (Rudolf Emil Langer), RR, KE (Karel Ebner, Praha), puncováno, Čechy, přelom 19./20. stol., stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost brutto 16,30 g, 3 ks chromdiopsidy, granát, 3 periodity (olivíny), 7 sladkovodních perliček, max. délka 4,8 cm 15,7 × 13,6 cm; 15,9 × 13,7 cm; 15,7 × 13,6 cm; 15,7 × 13,8 cm, všechny tisky sign. UD Boštík, vydalo nakladatelství Aulos
dohromady

13 aukce 61

vyvolávací cena 10 000 Kč € 417

pol. č.14
aukce: 61
18 000 Kč / 750 €
vyvolávací cena:
pol. č.15
aukce: 61
18 000 Kč / 750 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.16
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.18
aukce: 61
180 000 Kč / 7 506 €
vyvolávací cena:
pol. č.19
aukce: 61
75 000 Kč / 3 128 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena: