Aukce 61
> Položka 52
Kintera Krištof *1973
Budu o tom přemýšlet, 2019
kombinovaná technika, 103 × 73 cm, sign. na rubu „BUDU O TOM PŘEMÝŠLET“ Krištof Kintera 2019
Provenience: získáno z ateliéru autora.
52
aukce 61
vyvolávací cena
100 000 Kč
€ 4 170
Ruční zrcátko
53
61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Vasarely Victor 1906–1997
54
61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
Urbásek Miloš 1932–1988
Kompozice
61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Urbásek Miloš 1932–1988
Hommage a Albers, 8 ks
56
61
44 000 Kč / 1 835 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Album Improvisation ofset, evue K – 12 ks, 1991
57
61
20 000 Kč / 834 €
vyvolávací cena:
Urbásek Miloš 1932–1988
Alfa Omega
58
61
8 000 Kč / 334 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: