Drápal Vladimír 1921–2015
Hlava koně, 1979
dřevo, zlaceno, výška 77 cm, sign. zespodu DRÁPAL 1979
Lit.: publikováno Milada Hlaváčková, Jiří Hlušička, Jaroslav Malina,
VLADIMÍR DRÁPAL, Brno: Akademické nakladatelství CERM, srov.
s. 114.
95
aukce 61
vyvolávací cena
32 000 Kč
€ 1 334
dosažená cena
36 000 Kč