Fulla Ľudovít 1902–1980

Posledný tanec, 1927

dřevoryt, akvarel, papír, rám, sklo, 34 × 23,6 cm, sign. PD tužkou Fulla

97 aukce 61

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 168

dosažená cena 34 000 Kč

pol. č.98
aukce: 61
10 000 Kč / 417 €
vyvolávací cena:
pol. č.99
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.100
aukce: 61
12 000 Kč / 500 €
vyvolávací cena:

pol. č.101
aukce: 61
24 000 Kč / 1 001 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.102
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
pol. č.103
aukce: 61
24 000 Kč / 1 001 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena: