Adolf Loos 1870–1933

Stůl ELEFANTENRÜSSEL

Rakousko, počátek 20. stol., jemnější varianta vycházející z návrhu ELEFANTENRÜSSEL TISCH arch. A. Loose, soustružené a částečně dýhované dřevo, textilní odkladní plocha krytá skleněnou deskou, stolek s projímanou deskou a osmi subtilními nohami, dýhovaná odkladní plocha, výška 67 cm, průměr desky 99,5 cm

130 aukce 61

vyvolávací cena 26 000 Kč € 1 084

pol. č.131
aukce: 61
30 000 Kč / 1 251 €
vyvolávací cena:
pol. č.132
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 61
90 000 Kč / 3 753 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.134
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
pol. č.135
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
pol. č.136
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena: