Aukce 61
> Položka 133
Mucha Alfons 1860–1939
1918–1928
barevná litografie, papír, horní a dolní okraj podlepen, 121 x 83,8 cm, sign. PD v tisku Mucha 28, v soupisu Rennet, Weil pod číslem 112
133
aukce 61
vyvolávací cena
90 000 Kč
€ 3 753
dosažená cena
180 000 Kč
Závěsná stropnice
134
61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
Závěsná stropnice
135
61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
Loetz Witwe, fa
Dóza Loetz
136
61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
Stolní organizér
137
61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
Thonet, fa
Stůl Thonet č. 8069
138
61
18 000 Kč / 751 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Loetz Witwe, fa
Váza Loetz No. III – 224, 1915
139
61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: