Aukce 61
> Položka 140
Oliva Viktor 1861–1928
Dívka za klavírem
tužka, akvarel, běloba, papír, pasparta, rám, sklo, ve výřezu 35,5 × 11,5cm, sign. LD tužkou VO.
140
aukce 61
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 917
dosažená cena
48 000 Kč
Likérová souprava – 7 ks
141
61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
Lustr
142
61
4 000 Kč / 167 €
vyvolávací cena:
Dóza Krysař
143
61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
Kovařík Hubert, fa
Krojačka
144
61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Procházka Antonín
Kubistické svícny – 2 ks
145
61
28 000 Kč / 1 168 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
Kupka František 1871–1957
Legionářská medaile, 1920
146
61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena: