Wagner Josef 1901–1957

Plastika Žena

vtlačená sign. Wagner, Čechy, kolem r. 1942, pálená hlína, výška 33 cm
Josef Wagner byl významný český sochař, pocházející ze slavné sochařské rodiny, jejíž kořeny najdeme již v 18. století v Toskánsku. Byl žákem Q. Kociána, J. Štursy a J. Mařatky a profesorem Umělecko-průmyslové školy v Praze. Mezi jeho žáky patří řada vynikajících sochařů, jako například O. Zoubek nebo V. Preclík.

148 aukce 61

vyvolávací cena 2 000 Kč € 83

pol. č.149
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
pol. č.150
aukce: 61
18 000 Kč / 751 €
vyvolávací cena:
pol. č.151
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:

pol. č.152
aukce: 61
38 000 Kč / 1 585 €
vyvolávací cena:
pol. č.153
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.154
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: