Kubín Otakar 1883–1969

Kytice ve váze, 1931

litografie, 1/100, ruční papír, pasparta, rám, sklo, 36 × 27 cm, sign. tužkou PD Coubine

174 aukce 61

vyvolávací cena 15 000 Kč € 626

dosažená cena 16 000 Kč

pol. č.175
aukce: 61
4 000 Kč / 167 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.176
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
pol. č.177
aukce: 61
18 000 Kč / 751 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.178
aukce: 61
4 000 Kč / 167 €
vyvolávací cena:
pol. č.179
aukce: 61
14 000 Kč / 584 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.180
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena: