Špála Václav (1885-1946)

Mísa s ovocem, 1942

litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 31,5 × 41,5 cm, sign. PD tužkou V Špála 42

182 aukce 61

vyvolávací cena 10 000 Kč € 1 251

dosažená cena 11 000 Kč

pol. č.183
aukce: 61
30 000 Kč / 1 251 €
vyvolávací cena:
pol. č.184
aukce: 61
9 000 Kč / 375 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.185
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:

pol. č.186
aukce: 61
18 000 Kč / 751 €
vyvolávací cena:
pol. č.187
aukce: 61
20 000 Kč / 834 €
vyvolávací cena:
pol. č.188
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena: