Aukce 61
> Položka 182
Špála Václav (1885-1946)
Mísa s ovocem, 1942
litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 31,5 × 41,5 cm, sign. PD tužkou V Špála 42
182
aukce 61
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 1 251
dosažená cena
11 000 Kč
Zrzavý Jan 1890–1977
Zátiší s loděmi, vázami a jablky
183
61
30 000 Kč / 1 251 €
vyvolávací cena:
Párové stolní lampičky
184
61
9 000 Kč / 375 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Běhoun
185
61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:
Servírovací stolek s tácem
186
61
18 000 Kč / 751 €
vyvolávací cena:
Stolek
187
61
20 000 Kč / 834 €
vyvolávací cena:
Svatý Antonín Paduánský
188
61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena: