Svatý Antonín Paduánský

Střední Evropa, 16. stol., řezbované polychromované dřevo, částečně zlaceno, plastika světce sv. Antonína v řeholním rouchu držícího levou rukou sedícího Ježíška v rouchu, výška 29 cm Plastika je určena pro soukromou zbožnost.

188 aukce 61

vyvolávací cena 6 000 Kč € 250

dosažená cena 22 000 Kč

pol. č.189
aukce: 61
6 000 Kč / 250 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.190
aukce: 61
12 000 Kč / 500 €
vyvolávací cena:
pol. č.191
aukce: 61
20 000 Kč / 834 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.192
aukce: 61
18 000 Kč / 751 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.193
aukce: 61
5 000 Kč / 209 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.194
aukce: 61
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena: