Durych Jaroslav 1886–1962

Jelínek – brož

Čechy, 30. léta 20. stol., návrh J. Durych, stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost netto 14,10 g, tepaný dekor s motivem jelena a smrkových snítek, délka 6,5 cm Boleta puncovního úřadu

36 aukce 62

vyvolávací cena 7 500 Kč € 305

pol. č.37
aukce: 62
150 000 Kč / 6 117 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.38
aukce: 62
6 000 Kč / 245 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.39
aukce: 62
80 000 Kč / 3 263 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.40
aukce: 62
80 000 Kč / 3 263 €
vyvolávací cena:
pol. č.41
aukce: 62
150 000 Kč / 6 117 €
vyvolávací cena:
460 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.42
aukce: 62
80 000 Kč / 3 263 €
vyvolávací cena: