Kodejš Jaroslav *1938
Velká brož
rytá sign. KODEJŠ, Čechy, návrh a provedení J. Kodejš v 80. letech 20. stol., stříbro, ryzost 8000/1000, hmotnost 50,10 g, délka 19,5 cm
Jaroslav Kodejš je významným českým umělcem ve výrobě autorského šperku. Šperky z jeho dílny nalezneme ve sbírkách řady našich i světových muzeí.
86
aukce 62
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 897