Kodejš Jaroslav *1938

Velká brož

rytá sign. KODEJŠ, Čechy, návrh a provedení J. Kodejš v 80. letech 20. stol., stříbro, ryzost 8000/1000, hmotnost 50,10 g, délka 19,5 cm
Jaroslav Kodejš je významným českým umělcem ve výrobě autorského šperku. Šperky z jeho dílny nalezneme ve sbírkách řady našich i světových muzeí.

86 aukce 62

vyvolávací cena 22 000 Kč € 897

pol. č.87
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.88
aukce: 62
8 000 Kč / 326 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.89
aukce: 62
18 000 Kč / 724 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.90
aukce: 62
7 000 Kč / 285 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.91
aukce: 62
20 000 Kč / 816 €
vyvolávací cena:
pol. č.92
aukce: 62
12 000 Kč / 489 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: