Velká šperkovnice
1. čsl. punc, Československo, po r. 1921, stříbro, hmotnost brutto 1765,30 g, ryzost 800/1000, vložka z exotického dřeva s přepážkou, obdélná schránka s vypouklým víkem na stěžejce, uvnitř se zlaceným a rytým monogramem s datací, rozměr 29,5 × 21,5 × 9,5 cm
108
aukce 62
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 979
dosažená cena
24 000 Kč