Velká šperkovnice

1. čsl. punc, Československo, po r. 1921, stříbro, hmotnost brutto 1765,30 g, ryzost 800/1000, vložka z exotického dřeva s přepážkou, obdélná schránka s vypouklým víkem na stěžejce, uvnitř se zlaceným a rytým monogramem s datací, rozměr 29,5 × 21,5 × 9,5 cm

108 aukce 62

vyvolávací cena 24 000 Kč € 979

dosažená cena 24 000 Kč

pol. č.109
aukce: 62
9 500 Kč / 387 €
vyvolávací cena:
pol. č.110
aukce: 62
65 000 Kč / 2 651 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.111
aukce: 62
38 000 Kč / 1 550 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.112
aukce: 62
20 000 Kč / 815 €
vyvolávací cena:
pol. č.113
aukce: 62
2 000 Kč / 82 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.114
aukce: 62
18 000 Kč / 734 €
vyvolávací cena: