Ladová Alena 1925–1992

Mámo, udělej jiné ticho – návrh ilustrace

sign. na rubu Alena Ladová, tištěná číslice č. 1024299, propiskou autorčin přípis Nataša Tánská „Mámo, udělej jiné ticho“, 1975 – Albatros – kolorovaná kresba 20,5 × 16,5 cm, tužkou číslice 136, I–II, akvarel, tuš, tužka, papír, rozměr 28 × 21 cm

187 aukce 62

vyvolávací cena 5 000 Kč € 204

dosažená cena 5 000 Kč

pol. č.188
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.189
aukce: 62
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena: