David Jiří *1956

Comunition, 1994

kombinovaná technika, plátno, 90,5 × 80,5 cm, sign. na rubu JIŘÍ DAVID ´94 „COMUNITION“

89 aukce 63

vyvolávací cena 85 000 Kč € 3 597

dosažená cena 85 000 Kč

pol. č.90
aukce: 63
36 000 Kč / 1 523 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.91
aukce: 63
16 000 Kč / 677 €
vyvolávací cena:
pol. č.92
aukce: 63
75 000 Kč / 3 174 €
vyvolávací cena:

pol. č.94
aukce: 63
34 000 Kč / 1 439 €
vyvolávací cena:
pol. č.95
aukce: 63
20 000 Kč / 846 €
vyvolávací cena:
pol. č.96
aukce: 63
80 000 Kč / 3 386 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena: