Pelc Antonín 1895–1967

Před pitkou, 1955

olej, lepenka, rám, 40 × 30 cm, sign. LD aPelc 55

90 aukce 63

vyvolávací cena 36 000 Kč € 1 523

dosažená cena 36 000 Kč

pol. č.91
aukce: 63
16 000 Kč / 677 €
vyvolávací cena:
pol. č.92
aukce: 63
75 000 Kč / 3 174 €
vyvolávací cena:
pol. č.94
aukce: 63
34 000 Kč / 1 439 €
vyvolávací cena:

pol. č.95
aukce: 63
20 000 Kč / 846 €
vyvolávací cena:
pol. č.96
aukce: 63
80 000 Kč / 3 386 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena: