Urbásek Miloš 1932–1988

Bez názvu, 1971

litografie na papíře, 48,5 × 48,5 cm, sign. tužkou PD Urbásek 71, zn. LD autorský tisk

98 aukce 63

vyvolávací cena 9 000 Kč € 381

dosažená cena 9 000 Kč

pol. č.99
aukce: 63
10 000 Kč / 423 €
vyvolávací cena:
pol. č.100
aukce: 63
30 000 Kč / 1 270 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.101
aukce: 63
12 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.102
aukce: 63
12 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.103
aukce: 63
6 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
pol. č.104
aukce: 63
5 000 Kč / 212 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: