Bernard Bloch, fa
Velký květník Kaštan
rytá sign. Schwartz, vtlačená značka BBJ, číslo modelu D7136, Čechy, počátek 20. stol., provedení firma Bernard Bloch, Dubí u Teplic, schránka celoplošně zdobená plastickým motivem tří tváří a kaštanovými větévkami, výška 26 cm, drobně odborně restaurováno
112
aukce 63
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 127
dosažená cena
12 000 Kč