Váza se slavíkem a sakurami
Severní Čechy, přelom 19./20. stol., světle zelené opakní sklo,
matovaný povrch, emailem a zlacením malované orientální motivy
rozkvetlých sakur a slavíka, hrdlo a patka s ornamentální bordurou,
výška 40 cm
174
aukce 63
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 635