Váza se slavíkem a sakurami

Severní Čechy, přelom 19./20. stol., světle zelené opakní sklo, matovaný povrch, emailem a zlacením malované orientální motivy rozkvetlých sakur a slavíka, hrdlo a patka s ornamentální bordurou, výška 40 cm

174 aukce 63

vyvolávací cena 15 000 Kč € 635

pol. č.175
aukce: 63
3 000 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.176
aukce: 63
4 000 Kč / 169 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.177
aukce: 63
8 000 Kč / 339 €
vyvolávací cena:

pol. č.178
aukce: 63
18 000 Kč / 762 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.179
aukce: 63
3 000 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.180
aukce: 63
8 000 Kč / 339 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: