Bočan Jan (1937–2010)

Židle pro Československou ambasádu ve Stockholmu

Čechy, 70. léta 20. stol., návrh J. Bočan, vybavení zasedací místnosti v budově Československé ambasády ve Stockholmu, výroba firma Dřevopodnik Holešov, dřevěné lamely, polstrování původní, koženkové čalounění poškozeno, výška 80 cm

184 aukce 63

vyvolávací cena 15 000 Kč € 635

pol. č.185
aukce: 63
15 000 Kč / 635 €
vyvolávací cena:
pol. č.186
aukce: 63
18 000 Kč / 762 €
vyvolávací cena:
pol. č.187
aukce: 63
4 000 Kč / 169 €
vyvolávací cena:

pol. č.188
aukce: 63
16 000 Kč / 677 €
vyvolávací cena:
pol. č.189
aukce: 63
4 000 Kč / 169 €
vyvolávací cena:
pol. č.190
aukce: 63
3 000 Kč / 127 €
vyvolávací cena: