Koníček Oldřich 1886–1932

Cesta do St. Raphael

olej, plátno, 61 × 77 cm, sign. PD OW. Koníček, datace nečitelná, zn. na rubu razítko AKAD. MALÍŘ OLDŘICH KONÍČEK, PRAHA II., slovem „Cesta do St. Raphael“, zn. na rubu na plátně č. k. 1018

191 aukce 63

vyvolávací cena 60 000 Kč € 2 539

pol. č.192
aukce: 63
6 000 Kč / 254 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.193
aukce: 63
10 000 Kč / 423 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.194
aukce: 63
18 000 Kč / 762 €
vyvolávací cena:

pol. č.195
aukce: 63
4 000 Kč / 169 €
vyvolávací cena:
pol. č.196
aukce: 63
3 000 Kč / 127 €
vyvolávací cena:
pol. č.197
aukce: 63
5 000 Kč / 212 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: