Svatý Jan Nepomucký

střední Evropa, pozdní 18. stol., dřevo, polychromované a bohatě zlacené, volně ložený kříž, výška 39 cm
Plastika je určena pro soukromou zbožnost.

204 aukce 63

vyvolávací cena 22 000 Kč € 931

pol. č.205
aukce: 63
55 000 Kč / 2 328 €
vyvolávací cena:
pol. č.206
aukce: 63
30 000 Kč / 1 270 €
vyvolávací cena:
pol. č.207
aukce: 63
22 000 Kč / 931 €
vyvolávací cena:

pol. č.208
aukce: 63
12 000 Kč / 508 €
vyvolávací cena: