Čajová konvička

značka mistra AS, německý punc 800/1000, Německo, 1. čtvrt. 20. stol., stříbro, hmotnost 229,01 g, tělo žebrované po obvodu, víko na stěžejce, ucho se slonovinovým kroužkem (1 kroužek chybí), výška 11 cm

5 aukce 5

vyvolávací cena 4 500 Kč

pol. č.6
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.7
aukce: 5
13 000 Kč
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.8
aukce: 5
8 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.9
aukce: 5
8 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.10
aukce: 5
1 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.11
aukce: 5
1 500 Kč
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena: