Koštýř se dvěma uchy

německý punc, Německo, pozdní 19. stol., stříbro, hmotnost 97,50 g, tepáno do tvaru okvětních lístků, cizelovací rys, rozměry 11,5 × 10,5 cm Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu

8 aukce 5

vyvolávací cena 8 000 Kč

pol. č.9
aukce: 5
8 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.10
aukce: 5
1 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.11
aukce: 5
1 500 Kč
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.12
aukce: 5
12 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.13
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
4 900 Kč
dosažená cena:
pol. č.14
aukce: 5
135 000 Kč
vyvolávací cena: