Mísa
ruský punc 925/1000, Rusko, 1. třetina 20. stol., čiré sklo, stříbro, široká
zvoncovitá mísa se zvlněným lemem, kónická podstava s horizontálním
žlábkováním, výška 19 cm, šířka 40 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
13
aukce 5
vyvolávací cena
3 000 Kč
dosažená cena
4 900 Kč