Bibus František, Moravská Třebová

Moka souprava - 16 ks

zn. FB, punc 800/1000, Čechy, 1920-1928, stříbro, hmotnost 4,900,00 g, porcelánové vložky, zn. Epiag, se zlaceným lemem po okraji, 1 podnos, 1 konvice, 1 mléčenka, 1 cukřenka, 12 šálků s podšálkem, 1 náhradní porcelánová vložka, výška konvice 19 cm

14 aukce 5

vyvolávací cena 135 000 Kč

pol. č.15
aukce: 5
4 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.16
aukce: 5
5 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.17
aukce: 5
15 000 Kč
vyvolávací cena:
16 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.18
aukce: 5
19 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.19
aukce: 5
19 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.20
aukce: 5
2 000 Kč
vyvolávací cena:
2 800 Kč
dosažená cena: