Aukce 5
> Položka 33
Váza Loetz Austria
rytá zn. Lötz Austria, Klášterský Mlýn, počátek 20. stol., kupa z hutnického skla s modrým a zlatým listrem, zlatavá noha, výška 17 cm, nepoškozeno
aukce 5
vyvolávací cena
58 000 Kč
dosažená cena
59 000 Kč
Varianta návrhu J. Hoffmanna
Váza s nálepy
5
11 000 Kč
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Lampa Loetz
5
8 000 Kč
vyvolávací cena:
Bibus František, Moravská Třebová
Mísa
36
5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
3 900 Kč
dosažená cena:
Vídeňská sada příborů v původní dřevěné kazetě
5
17 000 Kč
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
Sada příborů v původní kazetě - 18 ks
38
5
5 500 Kč
vyvolávací cena:
Párové rubínové sklenice
39
5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: