Hrací hodiny s obrazem

Střední Evropa, kolem pol. 19. stol., výška 91,5 cm, šířka 83 cm, smaltovaný ciferník s římskými číslicemi, hodinový stroj s čtvrťovým bitím, dvě melodie, restaurováno, hodiny funkční, dřevěný zlacený rám

56 aukce 5

vyvolávací cena 115 000 Kč

pol. č.57
aukce: 5
7 500 Kč
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.58
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.59
aukce: 5
1 500 Kč
vyvolávací cena:
1 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.60
aukce: 5
25 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.61
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.62
aukce: 5
8 000 Kč
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena: