Květináč s miskou
zn. nadglaz. stylizovanou čínskou značkou, patrně orientální import v
evropském stylu, počátek 20. stol., malováno, zlaceno na glazuře, podstavec na čtyřech nožkách, květináč zvoncovitého tvaru s motivem erbu, zdobeno pásovým dekorem révových úponků a poupat šípkových růží, výška 28 cm, šířka 38,5 cm
62
aukce 5
vyvolávací cena
8 000 Kč
dosažená cena
12 500 Kč