tištěná podglaz. zn. SCHIEBBS, 1. čtvrt. 20. stol., bělnina, glazováno, zlaceno, výška 15 cm, zlacení místy lehce setřeno

63 aukce 5

vyvolávací cena 1 200 Kč

pol. č.64
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.65
aukce: 5
6 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.66
aukce: 5
5 500 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.67
aukce: 5
5 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.68
aukce: 5
4 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.69
aukce: 5
2 500 Kč
vyvolávací cena: