Putti na kouli

zn. modeléra K.Tutter, tištěná podglaz. zn. Hutschenreuther, Německo, Selb, 2. čtvrt. 20. stol., porcelán, zlaceno, výška 19 cm

64 aukce 5

vyvolávací cena 3 500 Kč

pol. č.65
aukce: 5
6 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.66
aukce: 5
5 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.67
aukce: 5
5 500 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.68
aukce: 5
4 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.69
aukce: 5
2 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.70
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena: