Podšálky pod skleničku – 6 ks

punc 925/1000, Anglie , 30. léta 20. stol., stříbro, (Towle sterling 101), barevné emailové dno, O 9 cm

168 aukce 8

vyvolávací cena 2 200 Kč € 70

pol. č.73
aukce: 5
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.74
aukce: 5
1 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.75
aukce: 5
18 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.76
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.77
aukce: 5
1 900 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.78
aukce: 5
12 000 Kč
vyvolávací cena: