Dóza s víkem a čtyřmi kulovými nožkami ART DECO

Střední Evropa, 20. léta 20. stol., patinovaná mosaz, původní dýhová vložka, rozměry 7,5 × 12 cm

92 aukce 5

vyvolávací cena 3 000 Kč

pol. č.93
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.94
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.95
aukce: 5
6 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.96
aukce: 5
3 500 Kč
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.97
aukce: 5
2 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.98
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: