Vývrtka ve tvaru psa

značeno RR, Made in Austria, Rakousko, 2. čtvrt. 20. stol., patinovaná mosaz, rozměry 8 × 9 cm

96 aukce 5

vyvolávací cena 3 500 Kč
dosažená cena 3 500 Kč

pol. č.97
aukce: 5
2 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.98
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.99
aukce: 5
5 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.100
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.101
aukce: 5
2 500 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.102
aukce: 5
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: